|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | HP1008 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | $89.00 - $104.00 / Piece |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد بسته بندی Mini LCD WiFi |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
در10 اینچ وای فای تمام در یک صفحه لمسیبا2دوربین جلو 0.0MPیک راه حل گوناگون مبتنی بر اندروید است که برای محیط های تجاری، صنعتی و عمومی طراحی شده است.این ترمینال هوشمند تعاملی تعامل انسان و ماشین را برای نشانه گذاری دیجیتال فراهم می کند، کیوسک های خودپرداز، سیستم های ارتباطی ویدئویی و پانل های کنترل اتوماسیون.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | قشر چهار هسته ای A7، 1.3GHz |
| رم | 1GB |
| حافظه داخلی | 8GB |
| سیستم عامل | اندرويد 60 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمايش | مشخصات |
| پانل | 10.1" پانل LCD IPS |
| قطعنامه | 1280×800 |
| نسبت کنتراست | 800:1 |
| روشنایی | 250cd/m2 (در دقیقه) |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext |
| اترنت | N/A |
| بلوتوث | 4.0 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | TF، پشتیبانی تا 32GB |
| USB1 | ميكرو USB OTG |
| USB2 | میزبانی مایکرو USB |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 1080p |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | Jpeg، Png |
| سایر | مشخصات |
| باتری | 3000mAh/3.7V |
| سخنران | 2×1W |
| دوربین | 2.0MP دوربین جلویی |
| زبان | چند زبانی |
| دمای کار | 0°40°C |
| گواهینامه ها | CE/FCC/ROHS |
| لوازم | آداپتور (12V/1.5A) ، راهنمای کاربری |
با وجود اندازه ی فشرده ی آن، این کامپیوتر ۱۰ اینچی با صفحه لمسی، قدرت محاسباتی قوی و عملکرد پاسخگو برای کاربردهای مختلف کسب و کار را ارائه می دهد.از چند وظیفه ای پایدار و پاسخ سریع سیستم پشتیبانی می کند.، که آن را برای معاملات خرده فروشی، نمایش محتوای پویا و کنترل سیستم اتوماسیون ایده آل می کند.
درصفحه نمایش 10 اینچی HDباروشنایی 300cd/m2تضمین تصاویر واضح و روشن حتی در محیط های روشن داخلی. پانل چند لمسی ظرفیت پشتیبانی از تعامل دقیق و بدون مشکل، ضروری برای ترمینال های خودپرداز،کنترل اتاق جلسات، و رابط های نظارت صنعتی.
برنامه های یکپارچه2دوربین.0MPقابلیت های دستگاه را برای ارتباطات ویدئویی، نظارت از راه دور و برنامه های تشخیص چهره گسترش می دهد. این باعث می شود که آن را برای محیط های کاری مدرن، سیستم های کنترل دسترسی هوشمند،و راه حل های پذیرش دیجیتال که نیاز به تأیید هویت یا عملکردهای تعامل با مشتری دارند.
با ساخت و سازوای فای، این کامپیوتر اندرویدی همه در یک عملکرد بی سیم قوی و پایدار را برای همگام سازی داده ها و اتصال ابر تضمین می کند.از اتصال USB و Ethernet برای ادغام انعطاف پذیر در زیرساخت های موجود پشتیبانی می کند، به راحتی برای نصب روی دیوار، قرار دادن روی دسکتاپ یا جاسازی کیوسک سازگار است.
Hopestar خدمات انعطاف پذیر OEM / ODM را برای یکپارچه کنندگان، توزیع کنندگان و ارائه دهندگان راه حل ارائه می دهد. از سفارشی سازی لوگو و سازگاری نرم افزار تا طراحی محفظه و تنظیم رابط،ما به شرکای ما کمک می کنیم که دستگاه را با نیازهای برند و پروژه خود متناسب کنند..
ساخته شده با مواد و اجزای درجه صنعتی، این کامپیوتر صفحه لمسی تضمین می کند عملکرد پایدار تحت بار کار مداوم. مصرف انرژی کم، تبعید گرما کارآمد،و ساخت پایدار آن را به یک انتخاب قابل اعتماد برای استفاده طولانی مدت در محیط های سخت تبدیل می کند..