Octa Core 1.5GHz اندروید 6.0 تبلت 17 اینچی همه در یک صفحه لمسی
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | i9 pos همه در یک |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ ، 11.6inch 15inch 15.6inch اختیاری |
| CPU: | پردازنده دو هسته ای N2840 Dual-Thread 2.16GHz |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 18.5 اینچ |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17،1.8G ، RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |