صفحه نمایش لمسی 12 اینچی تمام در یک تبلت اندرویدی برای تبلیغات در مراکز خرید
| اندازه: | 7-55inch اختیاری |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU اختیاری |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو |
| اندازه: | 7-55inch اختیاری |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU اختیاری |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| اندازه: | 18.5 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | RK3288 ، چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1366x768 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| سیستم عامل: | اندروید 6.0/8.1 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16B |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
|---|---|
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| سیستم عملیاتی: | Android 8.1 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| اندازه: | IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| مواد: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| پانل: | پانل IPS LCD 15.6 " |
| حالت نمایش: | به طور معمول سیاه ، IPS |
| میکرو USB: | میکرو USB OTG |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point capacitive touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| مواد: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 نقطه ای |
| پانل: | پانل LCD 13.3 " |