خود سرویس RK3566 پردازنده تبلت برای سفارش رستوران 13.3 اینچی POE NFC RGB LED Light Bar 5MP دوربین اندروید 11
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| رام: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| رام: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | اندروید 14 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
|---|---|
| اسلات سیم کارت: | پشتیبانی کنید |
| رام: | 4 گیگابایت |
| CPU: | هشت هسته ای RK3588 |
| وای فای: | 802.11b/g/n (2.4 گیگاهرتز و 5.0GHz اختیاری) |
| دوربین: | دوربین جلو 2MP |
|---|---|
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| اندازه: | 14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| RAM: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB کوچک |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید |
| رام: | 16/32 گیگابایت |
| ولتاژ ورودی: | 12V/1.5a |
| CPU: | RK3288 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| PoE: | حمایت |
|---|---|
| قابلیت اتصال: | wi-fi ، دندان آبی |
| نسبت ابعاد: | 16:9 |
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| نوع پردازنده: | RK3588 Rockchip |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 10.36 اینچ |
|---|---|
| صفحه نمایش: | صفحه نمایش دوتایی |
| CPU: | RK3288 |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| RAM: | 2 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |