اندروید 8.1 NFC RFID 10.1" همه در یک صفحه نمایش لمسی PC با نور LED
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 8 |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 (POE اختیاری) |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| اندازه تابلو: | 10.1 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1280*800 |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3399 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه: | 16GB |
| قطعنامه: | 1280*800 |