10.1 اینچ L شکل AIO تبلت PC 4G LTE POE NFC RFID صفحه لمسی
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.6 گیگاهرتز |
| دوربین: | 5MP+13MP با فلاش و تمرکز خودکار |
|---|---|
| از فرکانس پشتیبانی کنید: | 13.56 مگاهرتز |
| سیستم عامل: | Android 7.0-8.0 |
| شبکه: | WiFi ، GSM ، 4G ، 3G ، پشتیبانی 2G ، 3G ، 4G و WiFi |
| قطعنامه: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط درایو: | میکرو USB |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | پردازنده چهار هسته ای RK3188 ، ساعت 1.6 |
| رم: | 1 گیگابایت DDR3 |
| ROM: | 8 گیگ |
| سیستم عامل: | اندروید 5.1 |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | MT6753 OCTA-CORE 1.6GHz ؛ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | MT6753 OCTA-CORE 1.6GHz ؛ |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |