NFC RJ45 تبلت pc اندروید همه در یک Android تبلت pc دیوار نصب pc
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| PoE: | اختیاری |
|---|---|
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 8/10 اینچ |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 نقطه ای |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کردن: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| قوچ: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3399 |
| نوع پردازنده: | 6 هسته |
| اندازه: | صفحه IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین دوچشمی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 ، RK3399 اختیاری |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
|---|---|
| اندازه: | 32 اینچ |
| تولید پردازنده: | RK3566 Quad Core Rockchip |
| سیستم عامل: | اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | اختصاصی |
| رابط محرک: | USB 2.0 |
| سرویس پس از فروش: | آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، تعمیر |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point capacitive touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| پردازنده: | صخره |
|---|---|
| خاطره: | 4 گیگابایت + 32 گیگابایت |
| رابط پشتیبانی: | USB*2 / RJ45 / SD |
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| نور LED: | 4 طرف نوار نور |
| پردازنده: | صخره |
|---|---|
| خاطره: | 2 گیگابایت+16 گیگابایت |
| رابط پشتیبانی: | USB*2 / RJ45 / SD |
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| نور LED: | 4 طرف نوار نور |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-Tex A17،1.8G ، RK3288 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| سیستم عامل: | Android 8.1/10.0 |