OEM L شکل 17.3" 1.3GHz همه در یک صفحه نمایش لمسی PC با WIFI اندروید 6.0
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.5 گیگاهرتز |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB |
| دوربین: | دوربین جلو |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش لمسی خازنی 15.6 اینچی همه در یک دستگاه POS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 18.5 اینچ |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17،1.8G ، RK3288 |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | USB TYPE C |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 8 |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17 |