RJ45 lcd 802.11b/g/n وای فای همه در یک صفحه لمسی PC 2.0GHz 13 اینچ
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| اندازه تابلو: | 10.1 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1280*800 |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | i8 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| شماره مدل: | HP-P1561 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i5 3210m |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | LED ، LCD ، دیگری |
| سیستم عامل: | لینوکس ، اندروید ، ویندوز ، دیگر |
| رم: | 2GB DDR3 ، 4GB DDR3 ، 8 گیگابایت DDR3 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 X 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |