2GB رم 4G همه در یک تبلت PC ، RK3288 NFC POE Rj45 تبلت اندروید
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 24 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1920*1080P |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 24 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1920*1080P |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| رنگ: | سیاه/سفید اختیاری |
|---|---|
| نوع رابط: | VGA+HDMI |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | دو سال |
| نسبت ابعاد: | 16:9 |
| رنگ: | سیاه/سفید اختیاری |
|---|---|
| نوع رابط: | VGA+HDMI |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | دو سال |
| نسبت ابعاد: | 16:9 |
| پنل:: | 7 اینچ |
|---|---|
| Reolutions:: | 800*480 |
| راه حل تلویزیون:: | 8202 کیلو دالتون |
| اندازه واحد (میلی متر):: | 195*130*30 |
| باتری: | 1500 میلی آمپر ساعت |
| اندازه صفحه نمایش: | 27 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز 165 هرتز |
| AMD: | پشتیبانی از G-Sync ، sync رایگان |
| اندازه صفحه نمایش: | مانیتور بازی 24 اینچی |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز 165 هرتز |
| AMD: | پشتیبانی از G-Sync ، sync رایگان |
| اندازه صفحه نمایش: | 12 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA و DVI ، HDMI - اختیاری |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 19.5 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1280x1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280×800 |
| روشنایی: | 500cd/m2 |
| گارانتی: | 3 سال |
| نسبت تصویر: | 5:4 |
| اندازه صفحه نمایش: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144/120 هرتز |