Octa Core RK3368 IPS Smart Android Tablet / 15.6 اینچ تبلت پی سی
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 24 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1920*1080P |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 24 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1920*1080P |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | پانل صفحه نمایش 27 اینچی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه/سفید اختیاری |
| قطعنامه: | 1920*1080p/2K اختیاری |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA اختیاری |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تایپ کنید: | مانیتور قابل حمل بازی Wilreless |
|---|---|
| روشنایی: | 350cd/m2 |
| گارانتی: | 3 سال |
| زمان پاسخگویی: | 5 میلیثانیه |
| برنامه: | دسک تاپ ، سرپوشیده ، نصب دیوار |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 X 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 20 اینچی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1600x900 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 19 اینچی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1440x900 |
| نوع رابط: | DC، VGA |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 20 اینچی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1600x900 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 7" |
| تولید پردازنده: | Allwinner |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1280x800 |
| نوع رابط: | VGA HDMI DC (DVI ، USB اختیاری) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920x1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| تایپ کنید: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.4 / 15.6 / 18.5 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 /23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024 x 768،1920*1080،1024 x 768،1680 x 1050 |
| نوع رابط: | HDMI+VGA |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |