2دوربین 10 اینچ وای فای تمام در یک صفحه لمسی
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| اندازه تابلو: | 10.1 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1280*800 |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| اندازه تابلو: | 10.1 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1280*800 |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| اندازه صفحه نمایش: | 17 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280x1024 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 8 |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17 |
| ضمانت: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| اندازه صفحه نمایش: | 42 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نوع رابط: | HDMI ، پورت نمایش |
| تایپ کنید: | لمس خازنی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2، اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش: | 19 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1440x900 |
| نوع رابط: | VGA و HDMI ، RS232- اختیاری |
| تایپ کنید: | لمس IR ، لمس خازنی یا صفحه لمسی |
| روشنایی: | 350cd/m2 (1000cd/m2، اختیاری) |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| اندازه صفحه نمایش: | 12 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA و DVI ، HDMI - اختیاری |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| زاویه دید: | افقی: 178 درجه عمودی: 178 درجه |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| رابط: | نوع- C/H-DMI |
| منبع تغذیه: | 100 تا 240 ولت AC (DC 12V) |
| نصب و راه اندازی: | دسک تاپ یا دیوار نصب شده |
| زاویه دید: | عمودی 178 درجه افقی: 178 درجه |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| رابط: | نوع- C/H-DMI |
| منبع تغذیه: | 100 تا 240 ولت AC (DC 12V) |
| نصب و راه اندازی: | دسک تاپ یا دیوار نصب شده |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کردن: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| قوچ: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | USB TYPE C |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |