FHD 1080P IPS 15.6 اینچ مانیتور لمسی قابل حمل ضخامت 11 میلی متر
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280x800 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | صفحه لمسی ظرفیت 10 نقطه ای |
| اندازه صفحه نمایش: | 19 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1280x1024 |
| نوع رابط: | VGA HDMI DC |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 19 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1280x1024 |
| نوع رابط: | VGA HDMI DC |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
| تولید پردازنده: | MTK6737 A7 Quad Core |
| نوع پردازنده: | A7 Quad Core |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1024x600 |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| گارانتی: | 3 سال |
| نسبت تصویر: | 16:9 |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه نمایش 19 اینچی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 900*1440 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، AV ، DVI ، VGA |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |