|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM or CNHOPESTAR |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | H121mA |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 10 واحد |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 64*45*37cm/ 6 pcs یک کارتن |
| زمان تحویل: | 5 تا 7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
| پنل | اندازه | پنل HD 12 اینچی با روشنایی بالا |
| نسبت صفحه نمایش | 4:3 | |
| نقطه | 0.297(H)×0.297(V) | |
| وضوح | 1024×768 | |
| کنتراست | 500:1 | |
| روشنایی (cd/m2) | 450cd/m2 | |
| زمان پاسخ (ms) | 5 میلی ثانیه | |
| زاویه دید | 178 درجه / 178 درجه | |
| رنگ | 16.7M | |
| عمر کاری | 50,000 ساعت |
| ویژگی ها | می تواند تلویزیون دیجیتال با کیفیت بالا، نمایشگر تجهیزات صنعتی با کیفیت بالا، نمایشگر مدار بسته مانیتور با کیفیت بالا، نمایشگر کامپیوتر، نمایشگر عکاسی با کیفیت بالا HDMI، نمایشگر 1080P را انجام دهد | |
| مدیریت رنگ و پردازش تصویر 4D | ||
| ورودی های انتخاب حالت چندگانه | ||
| روشنایی بالا، یکنواختی نمایش تمام صفحه، بدون تفاوت، بدون دنباله؛ | ||
| کاهش نویز دیجیتال سه بعدی تطبیقی، DLTL (تقویت لحظه ای روشنایی دیجیتال) | ||
| DCT (تقویت فوری رنگ دیجیتال)، تصحیح خودکار رنگ پوست؛ | ||
| تصحیح خودکار رنگ پوست فناوری پردازش تصویر منحصر به فرد DNX (تعبیر طبیعی دیجیتال)، جبران حرکت |
||
| عمر طولانی، تابش کم، حفاظت از محیط زیست | ||
| رابط | VGA | VGA 15 پین |
| BNC | ورودی BNC | |
| HDMI | رابط HDMI (1080p/1080i/720p) | |
| AV | ورودی AV | |
| ورودی صدا | ورودی صدای کامپیوتر | |
| خروجی صدا | خروجی صدای کامپیوتر (دیجیتال) | |
| فرمت | PAL، NTSC، SECAM | |
| منبع تغذیه | DC 12V |
![]()
![]()
![]()
![]()