15.6 اینچ صفحه لمسی POS همه در یک دسکتاپ سیستم POS خرده فروشی N2840 2 + 32GB سوپرمارکت پنجره POS ترمینال
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB کوچک |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 8 |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| شماره مدل: | k17 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| اندازه: | 11.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | هسته راک چیپ کودا |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| اندازه تابلو: | 10.1 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1280*800 |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |