1080p 15 اینچ اندروید6.0 8GB 1.5GHz همه در یک صفحه لمسی برای سوپرمارکت
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | USB TYPE C |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | USB TYPE C |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
| مادی: | غضب |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16 گیگابایت |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| تابلو: | پانل LCD 13.3 " |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| اندازه: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| صفحه لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| اندازه: | 7-55inch اختیاری |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU اختیاری |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو |
| اندازه محصول: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| سیستم عامل: | Win-7/Win-10 |
| CPU: | Celeron/Core i3/i5 |
| حافظه: | DDR3 2G/4G/8G |
| هارد دیسک: | 32 گیگابایتی/64 گیگابایتی/128 گیگابایتی SSD |
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | j6412، RK3288، rk3568، Intel Celeron J1900، Intel Celeron J6412، Intel i5، INTEL I3، Intel I7، Intel |
| قطعنامه: | 1920*1080 ، اختیاری |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| رابط: | RJ45 ، USB3.0 ، USB2.0 ، RS232 ، VGA ، VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |