1800R 1080P Full HD 165Hz منحنی 32 اینچ گیمینگ مانیتور 144hz 1ms
| قطعنامه: | 1920×1080 |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 21:9 |
| انحنا: | 1800 R |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 21:9 |
| انحنا: | 1800 R |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 240 هرتز |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 2560x1440 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 3840x2160 |
| نوع رابط: | USB، HDMI، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 75 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144/120 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 30 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 2560*1080 |
| نوع رابط: | HDMI، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 75 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| ایستادن: | قابل تنظیم |
| قطعنامه: | 2560x1440 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 165 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144/120 هرتز |
| قطعنامه: | 4k 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 21:9 |
| انحنا: | R3000 |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 1920*1080 @165Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز / 165 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| ایستادن: | قابل تنظیم |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 240 هرتز |
| قطعنامه: | 2560*1440P |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 16:9 |
| انحنا: | 2800r |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 300cd/m2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 32 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920*1080P |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP ، صدا |
| روشنایی: | 300cd/m2 |
| AMD: | همگام سازی |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | سه سال |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اسلات کارت SD: | کارت SD (حداکثر 32 گیگابایت) |