PIP PBP DP 1MS 49inch Curved PC Monitor Screen 4K 144hz 5K 120hz
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط درایو: | میکرو USB |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |