21.5 اینچ RK3288 RK3399 همه در یک صفحه لمسی
| نوع: | 1920*1080p ، IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| نوع: | 1920*1080p ، IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کنید: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| RAM: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| تولید پردازنده: | RK3288 |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| تولید پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A171.6G ، RK3288 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| ویژگی: | USB TYPE C |
| رابط درایو:: | صفحه لمسی خازنی G+G ، 5 امتیاز |
| درجه ناچیز: | IP65 ضد آب ، ضد گرد و غبار ، قطره |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط درایو: | یو اس بی |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید 8.1 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |