WIFI RJ45 رم 2GB تابلتی دیواری / 12 اینچ تابلتی اندرویدی
| گارانتی: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایشگر: | 1280x800 |
| گارانتی: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایشگر: | 1280x800 |
| CPU: | دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53،2.0G ، RK3399 |
|---|---|
| RAM: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندروید 7.1/9.0 |
| صفحه نمایش لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| تضمین: | دو سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| دوربین: | 5MP+13MP با فلاش و تمرکز خودکار |
|---|---|
| از فرکانس پشتیبانی کنید: | 13.56 مگاهرتز |
| سیستم عامل: | Android 7.0-8.0 |
| شبکه: | WiFi ، GSM ، 4G ، 3G ، پشتیبانی 2G ، 3G ، 4G و WiFi |
| قطعنامه: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| تضمین: | 3 سال |
|---|---|
| نوار نور LED: | نوار نور LED با RGB و رنگ مخلوط |
| VESA: | 75*75 میلی متر |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| دوربین: | 5MP+13MP با فلاش و تمرکز خودکار |
|---|---|
| از فرکانس پشتیبانی کنید: | 13.56 مگاهرتز |
| سیستم عامل: | Android 7.0-8.0 |
| شبکه: | WiFi ، GSM ، 4G ، 3G ، پشتیبانی 2G ، 3G ، 4G و WiFi |
| قطعنامه: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB TYPE C |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو اختیاری |
|---|---|
| پردازنده: | A64 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/4G |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 اينچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| ویژگی: | USB TYPE C |
| رابط درایو:: | صفحه لمسی خازنی G+G ، 5 امتیاز |
| درجه ناچیز: | IP65 ضد آب ، ضد گرد و غبار ، قطره |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |