13.3 اینچ RK3288 1080p تبلت پزشکی پی سی دیوار نصب NFC POE بیمارستان تبلت اندروید
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | اوک هسته ، A53،1.5 گرم |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB Type C RJ45 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | اختصاصی |
| رابط محرک: | USB 2.0 |
| سرویس پس از فروش: | آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، تعمیر |
| CPU: | rk3576s |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید اختیاری |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 64 گیگابایت |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 11 |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 32 گیگابایت |
| RAM: | 4 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | صخره |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB TYPE C |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| اندازه: | 7-55inch اختیاری |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU اختیاری |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو |
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
|---|---|
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| سیستم عملیاتی: | Android 8.1 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |