صفحه نمایش لمسی LCD تابلت های 10 اینچی اندروید مینی پی سی
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
| تولید پردازنده: | MTK6737 A7 Quad Core |
| نوع پردازنده: | A7 Quad Core |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
| تولید پردازنده: | MTK6737 A7 Quad Core |
| نوع پردازنده: | A7 Quad Core |
| اندازه صفحه نمایش: | 12 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA و DVI ، HDMI - اختیاری |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 12 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA و DVI ، HDMI ، RS232- اختیاری |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.6 گیگاهرتز |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | اوک هسته ، A53،1.5 گرم |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 18.5 اینچ |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17،1.8G ، RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | پردازنده چهار هسته ای RK3188 ، ساعت 1.6 |
| رم: | 1 گیگابایت DDR3 |
| ROM: | 8 گیگ |
| سیستم عامل: | اندروید 5.1 |