روک چیپ RK3399 10 اینچ اندروید 7.0 تبلت پی سی صفحه نمایش لمسی
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB کوچک |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط درایو: | میکرو USB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| اندازه: | IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| ضمانت: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | Rockchip RK3399 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | Rockchip RK3288 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (اختیاری 4+32 گیگابایت) |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.5 گیگاهرتز |
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | Android 9.0 |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |