|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | SC1008 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد OEM Logo Camera Market NFC 10 اینچ تبلیغات نمایشگر اندرویدی |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، Western Union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
تبلت حرفه ای اندرویدی 10.1 اینچی با پردازنده قدرتمند چهار هسته ای ، صفحه نمایش IPS شفاف و باتری 6000mAh قوی. ایده آل برای برنامه های آموزشی ، تجاری و سرگرمی شخصی.
| پردازنده | اینتل Baytrail-T (Quad-core) ، Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| سیستم عامل | ویندوز 10 با پشتیبانی از فلش 11.1 |
| نمايش | 10صفحه نمایش IPS اصلی.1 اینچ 1280×800 / 1920×1200 HFD |
| پنل لمسی | صفحه لمسی چند نقطه ای |
| رم | 2GB/4GB DDR3 |
| ذخیره سازی | 32GB / 64GB ناند فلش |
| باتری | 6000mAh/3.7V لیتیوم |
| دوربین | جلو 2.0 مگا |
| شبکه | وای فای: 802.11b/g/n؛ BT 4.0 |
| توسعه | 1x اسلات کارت TF |
| اتصال | 1 × مینی USB، 1 × 2.5mm جک DC (5V / 2A) ، 1 × جک هدفون (3.5mm) |
| وزن خالص | ۳۶۰ گرم |
| انتخاب رنگ | نقره / سیاه |