آل وینر A33 7 اینچ کواد کور اندروید تبلت پشتیبانی از کارت TF
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 7" |
| تولید پردازنده: | Allwinner |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 7" |
| تولید پردازنده: | Allwinner |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 7" |
| تولید پردازنده: | Allwinner |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم عامل: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
|---|---|
| Screen Size: | 10.1-inch |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| 360-Degree Visibility: | Yes |
| Size: | 10.1Inch |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.6 گیگاهرتز |
| تایپ کنید: | IPS |
|---|---|
| برنامه: | سرپوشیده |
| زاویه دید: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| روشنایی: | 350cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | هسته راک چیپ کودا |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| ولتاژ ورودی: | 12 ولت / 3 آمپر |
| Size: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | اندروید 14 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| اندازه: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| صفحه لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |