تبلت اندروید 15.6 اینچی با قابلیت نصب روی دیوار، صفحه نمایش لمسی RK3576 برای مصارف تجاری
| اندازه: | تبلت 15.6 اینچی اندروید |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| اندازه: | تبلت 15.6 اینچی اندروید |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB Type C RJ45 |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB کوچک |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| CPU: | rk3576s |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید اختیاری |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 64 گیگابایت |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت+16 گیگابایت |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 11 |
| وضوح نمایش: | 1920*1080 |
| حافظه داخلی: | 32 گیگابایت |
| RAM: | 4 گیگابایت |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.5 گیگاهرتز |
| اندازه: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| صفحه لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 7 |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |