سوپرمارکت چک کردن همه در یک صفحه لمسی صندوق پول 15.6 اینچ خود سرویس کیوسک POS ترمینال با پرداخت NFC QR
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه: | 5.5 اینچ |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |
| اندازه: | 5.45 اینچ |
|---|---|
| CPU: | MT8766V |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | هسته راک چیپ کودا |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندرویدی 14/15 |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
| اندازه: | 15صفحه نمایش 6 اینچی |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| سیستم: | Windows7/10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 128 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| ساخت دهنده: | صخره |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | USB TYPE C |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| اندازه: | 21.5 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| سیستم: | اندروید 13 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| پنل لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، سفید |
| CPU: | چهار هسته ای |
| فای: | 802.11b/g/n (2.4 گیگاهرتز و 5.0GHz اختیاری) |
| قطعنامه: | 1280 در 800 پیکسل |
| اندازه: | 10. اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |