15.6 اینچ RK3566 NFC POE قدرت تبلت PC دیوار نصب جلسه تبلت اندروید با چراغ LED
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| رام: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم: | اندروید 11 |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| رام: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم: | اندروید 11 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB |
| دوربین: | دوربین جلو |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | اختصاصی |
| رابط محرک: | USB 2.0 |
| سرویس پس از فروش: | آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، تعمیر |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت+16 گیگابایت |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| اندازه: | 10.1 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه لمسی: | صفحه خازنی |
| وضوح: | 1280*800 |
| اندازه: | IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| تولید پردازنده: | Rockchip RK3399 |
| نوع پردازنده: | 6 هسته |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| سیستم عامل: | اندروید 11 |
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| رام: | 16/32 گیگابایت |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3-3120m |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| سیستم عامل: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 2/4/6/8 گیگابایت |
| قطعنامه: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 16:9 |
| انحنا: | R3000 |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| قطعنامه: | 4k 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 21:9 |
| انحنا: | R3000 |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| قطعنامه: | 4k 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 21:9 |
| انحنا: | R3000 |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |