10.1 اينچ ديوار نصب خندق صفحه نمایش اندرويد تبلت PC اتاق جلسه رزرو سيستم
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کردن: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| قوچ: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کردن: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| قوچ: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| اندازه: | پانل LCD 14 " |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| سیستم: | اندروید 11 |
| PoE: | اختیاری |
|---|---|
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 8/10 اینچ |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 نقطه ای |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کنید: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| RAM: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3399 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه: | 16GB |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| Operating System: | Android |
|---|---|
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet business |
| Screen Size: | 10.1 inches |
| Touch: | 10-Point capacitive touch |
| System: | Android 14 optional |
|---|---|
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM card slot |
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Storage: | 4GB+64GB |
| رابط: | شکاف سیم کارت USB / RJ45 / SD / هدفون |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| لمس کردن: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| قوچ: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| قوچ: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280*800 |
| پردازنده: | صخره |
|---|---|
| خاطره: | 4 گیگابایت + 32 گیگابایت |
| رابط پشتیبانی: | USB*2 / RJ45 / SD |
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| نور LED: | 4 طرف نوار نور |
| اندازه: | 10. اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | سه سال |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اسلات کارت SD: | کارت SD (حداکثر 32 گیگابایت) |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | Rockchip RK3288 , دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (اختیاری 4+32 گیگابایت) |