POE RK3288 همه در یک تبلت اندرویدی استفاده صنعتی اندروید 8.1 سیستم
| مادی: | غضب |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16 گیگابایت |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| تابلو: | پانل LCD 13.3 " |
| مادی: | غضب |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16 گیگابایت |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| تابلو: | پانل LCD 13.3 " |
| دوربین: | دوربین جلو 2MP |
|---|---|
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| اندازه: | 14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| سیستم: | Android 13 |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| اندازه: | تبلت 15.6 اینچی اندروید |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | Android 11 |
| RAM: | 2 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| صفحه نمایش: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| سیستم: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم عامل: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |