اندروید 11 ترمینال POS دستی ۵٫۴۵ اینچی با چاپگر حرارتی ۵۸ میلی متری NFC اتصال وای فای USB و حافظه ۳۲GB/۶۴GB بهترین
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| اندازه: | 24 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 12 |
| رم: | 4/8 گیگابایت |
| ROM: | 64/128 گیگابایت |
| شماره مدل: | i9 pos همه در یک |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ ، 11.6inch 15inch 15.6inch اختیاری |
| CPU: | پردازنده دو هسته ای N2840 Dual-Thread 2.16GHz |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| گوشواره: | هدفون 3.5 میلی متری |
|---|---|
| قاب بیرونی: | قاب چوبی |
| نوع پردازنده: | RK3576/RK3588 هشت هسته ای |
| نصب کنید: | پایه دیواری VESA 75*75/100*100 |
| DisplaySize: | 32 اینچ |
| پردازنده: | صخره |
|---|---|
| خاطره: | 2 گیگابایت+16 گیگابایت |
| رابط پشتیبانی: | USB*2 / RJ45 / SD |
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| نور LED: | 4 طرف نوار نور |