دستگاه تبلیغاتی 19 اینچی که بر روی دیوار نصب شده است
| اندازه: | 19 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اندازه: | 19 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی |
| رم: | 2 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| کلمات کلیدی: | تبلت دیواری |
|---|---|
| میزبان USB: | میزبان USB 2.0 |
| اسلات سیم کارت: | کارت 4G Flow |
| اندازه نمایشگر: | 15.6 اینچ |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| اندازه: | 18.5 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | RK3399 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط درایو: | یو اس بی |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | Micro SD*1 ، USB Typec*1 ، USB-A*1 ، سیم کارت*1 ، HDMI*1 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| وضوح صفحه نمایش: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| سیستم عامل: | اندروید 9.0 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| سیستم عامل: | اندروید 6.0/8.1 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16B |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |