فناوری چاپگر انتقال حرارتی کیوسک POS اندروید 11.6 اینچی برای سوپرمارکت رستوران 4 گیگابایت 32 گیگابایت NFC صفحه نمایش لمسی 58 میلی متری
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| اندازه محصول: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| سیستم عامل: | Win-7/Win-10 |
| CPU: | Celeron/Core i3/i5 |
| حافظه: | DDR3 2G/4G/8G |
| هارد دیسک: | 32 گیگابایتی/64 گیگابایتی/128 گیگابایتی SSD |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| CPU: | N2840 ، I3 نسل 3/N2840 |
| حافظه: | 4GB DDR4 |
| ظرفیت هارد دیسک: | 64 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| اندازه: | 13.3/15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 17 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | پردازنده چهار هسته ای RK3188 ، ساعت 1.6 |
| رم: | 1 گیگابایت DDR3 |
| ROM: | 8 گیگ |
| سیستم عامل: | اندروید 5.1 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024*768 |
| نوع رابط: | VGA ، HDMI ، DVI ، USB/RS232 |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |