10 نقطه ظرفیت 0.297mm LCD صفحه نمایش لمسی مانیتور USB SD Port
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.4 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024*768 |
| نوع رابط: | VGA ، HDMI ، DVI ، USB/RS232 |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| شماره مدل: | i8 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | LED ، LCD ، دیگری |
| سیستم عامل: | لینوکس ، اندروید ، ویندوز ، دیگر |
| رم: | 2GB DDR3 ، 4GB DDR3 ، 8 گیگابایت DDR3 |
| شماره مدل: | Rs610p |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | نسل دوم i3 |
| قطعنامه: | 1366*768P |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز7 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | اندروید 14 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |