15.6 اینچ 8+256 گیگابایت حافظه بزرگ صندوق فروشگاهی POS با صفحه نمایش لمسی 1080P ویندوز 10 به همراه صفحه نمایش مشتری
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i5-3210m |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| سیستم عامل: | ویندوز 10 |
| رم: | 8 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i5-3210m |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| سیستم عامل: | ویندوز 10 |
| رم: | 8 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 اینچ 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280x800 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | مولتی تاچ خازنی |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | برنده شدن 10 |
| شماره مدل: | HP-P1561 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i5 3210m |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش لمسی خازنی 15.6 اینچی همه در یک دستگاه POS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| نام محصول: | قرص سفارش رستوران |
|---|---|
| ویژگی های خاص: | نرم افزار سفارش رستوران از پیش نصب شده، پشتیبانی چند زبانه، پوشش بادوام |
| گارانتی: | 1 سال |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| تایپ کنید: | تبلت اندرویدی L-شکل |