ویژگی های کلیدی تبلت
| سیستم | |
| پردازنده | RK3566 چهار هسته ای A53 |
| رم | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 16 گیگابایت |
| سیستم عامل | اندروید 11 |
| صفحه لمسی | لمسی خازنی 10 نقطه ای |
| نمایشگر | |
| پنل | پنل LCD 10.1 اینچی |
| رزولوشن | 1280*800 |
| حالت نمایش | معمولاً سیاه |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (چپ/راست/بالا/پایین) |
| نسبت کنتراست | 800 |
| روشنایی | 250cdm2 |
| نسبت تصویر | 16:10 |
| شبکه | |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 100M/1000M |
| بلوتوث | بلوتوث 5.0 |
| رابط | |
| تایپ سی | پشتیبانی |
| جک برق | ورودی برق DC |
| RJ45 | رابط اترنت (استاندارد عملکرد POE، IEEE802.3at، POE+، کلاس 4، 25.5 وات) |
| USB | USB هاست 3.0 |
| سریال | 8P- 2.0MM (فرمت RS232) |
| هدفون | هدفون 3.5 میلی متری + میکروفون |
| پخش رسانه | |
| فرمت ویدئو | MPEG-1، MPEG-2، MPEG-4، H.265، H.264، VC-1، VP8، VP9 و غیره، پشتیبانی تا 4K |
| فرمت صدا | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | jpeg |
| سایر | |
| Vesa | 100mm*100mm |
| NFC | اختیاری (NFC 13.56MHz، ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica) |
| بلندگو | 2*3 وات |
| دوربین | 5.0 مگاپیکسل، دوربین جلو |
| میکروفون | میکروفون دوگانه |
| زبان | چند زبانه |
| دمای کار | 0--40 درجه سانتیگراد |
| لوازم جانبی | |
| آداپتور | آداپتور، 12 ولت/1.5 آمپر |
| راهنمای کاربر | بله |
| دسته تماس | بله |
تبلت اندرویدی کنفرانس 10.1 اینچی POE NFC با نوار نور LED محیطی
صفحه نمایش 10.1 اینچی از نظر اندازه متوسط است. مساحت نمایش کافی را فراهم می کند و حمل آن راحت است. کاربران می توانند در مکان های مختلف راحت تر از آن استفاده کنند. پشت دستگاه طراحی دیواری دارد که می تواند فضای بیشتری را ذخیره کند و تماشای آن را آسان کند. و عمل کنید.
رزولوشن 1280x800
![]()
رزولوشن 1280x800 می تواند نمایش متن و تصویر واضحی را ارائه دهد که برای پزشکان جهت مشاهده تصاویر سی تی اسکن و تشخیص نتایج مناسب است.
پردازنده RK3566
مجهز به RK3566 یک پردازنده چهار هسته ای با عملکرد بالا و مصرف انرژی کم است که می تواند اطلاعات بیمار را به طور موثر پردازش کند و برای استفاده روزمره تبلت ها مناسب است. با حافظه 2+16 گیگابایتی، برای رفع نیازهای روزانه مانند سوابق سلامت الکترونیکی و پرس و جوی اطلاعات بیمار کافی است.
![]()
دوربین جلو
برای محیط خاص بیمارستان، ما یک دوربین حریم خصوصی طراحی کرده ایم. یک فیلم کشویی در جلوی دوربین نصب شده است. هنگامی که به آن نیاز دارید، می توانید فیلم کشویی را به سمت راست باز کنید. اگر از آن استفاده نمی کنید، دوربین را پنهان کنید، که حریم خصوصی و ایمنی بیمار را به شدت تضمین می کند و تجربه کاربر را بهبود می بخشد.
دسته تماس
![]()
تبلت اندرویدی کنفرانس 10.1 اینچی POE NFC با نوار نور LED محیطی
برق POE
منبع تغذیه استاندارد POE، بدون نیاز به آداپتور. فقط به یک کابل شبکه نیاز دارد. می تواند داده ها و برق را به طور همزمان منتقل کند. نصب و مدیریت آسان تر است. امن و راحت.
![]()
تبلت اندرویدی کنفرانس 10.1 اینچی POE NFC با نوار نور LED محیطی
بسته بندی
بسته بندی از سفارشی سازی پشتیبانی می کند، کاربران می توانند برچسب های لوگو را روی جعبه سفارشی کنند. بسته بندی سفارشی می تواند مطابق با نیازهای مختلف کاربر سفارشی شود.
![]()
تبلت اندرویدی کنفرانس 10.1 اینچی POE NFC با نوار نور LED محیطی
تبلت اندرویدی 8 اینچی POE NFC دیواری برای اتاق کنفرانس
تبلت اندرویدی RK3566 با اندازه بزرگ 55 اینچی دیواری برای تبلیغات 1080P
![]()
![]()
تبلت اندرویدی کنفرانس 10.1 اینچی POE NFC با نوار نور LED محیطی
تبلت اندرویدی کنفرانس 10.1 اینچی POE NFC با نوار نور LED محیطی
دستگاه تبلیغاتی کیوسک اندرویدی وای فای ایستاده 43 اینچی برای مراکز خرید
![]()