|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM or CNHOPESTAR |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | v3l6r |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 واحد |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 68x17x53cm |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، Western Union، T/T |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
IPA 3440*1440 200Hz مانیتور صفحه نمایش بازی 35 اینچی 1ms زمان پاسخ
4k گیمینگ مانیتور 35 اینچ پشتیبانی دیوار نصب دسکتاپ با ورودی DP
| نام | مانیتور LED 35 اینچ 4K 120Hz 21:9 |
| اندازه صفحه نمایش | 35" |
| پانل | AUO M350QVR011 |
| نوع پنل | VA |
| منحنی | 1800 |
| نسبت ابعاد | 0.88125 |
| منطقه فعال ((H*V) | 819.408*345888 |
| قطعنامه | 3440*1440 |
| نوع روشنایی پس زمینه | ال ای دی |
| حداکثر روشنایی سفید ((cd/m2) | 280 |
| حداقل روشنایی سفید ((cd/m2) | 180 |
| رنگ پیش فرض | 6500 |
| کنتراست | 2500:01:00 |
| میلیون | |
| رنگ پشتیبان | 16.7M |
| رنگ | 0.95 |
| مقیاس | 0.72 |
| زاویه دید (افقی/عمودی) | 178/178 |
| زمان پاسخ | 1M |
| نرخ تجدید | 200 هرتز |
| پیچ پیکسل | 0.2382*0.2402mm |