|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | WT1012T |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه هدیه (با بسته بندی) 320*241*129mmnet 1.45 کیلوگرم صفحه لمسی Android NFC |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
تبلت اندرویدی 10.1 اینچی که توسط پردازنده RK3288 تقویت می شود، کارایی، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری را برای محیط های کسب و کار مدرن ترکیب می کند.اين دستگاه عملکردي سلسله مراتبي در انواع وظايف ارائه ميدهد، از برنامه های کاربردی دسکتاپ تعاملی تا راه حل های تعامل با مشتری.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | RK3288 قشر چهار هسته ای A17 |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 81 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمايش | مشخصات |
| پانل | 10.1" LCD |
| قطعنامه | 1280*800 |
| حالت نمایش | معمولا سیاه |
| زاویه دید | 85/85/85/85 |
| نسبت کنتراست | 800 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:10 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 10M/100M/1000M |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | TF، پشتیبانی تا 32GB |
| USB | USB برای سریال (فرمت RS232) |
| USB | ميزبان USB 20 |
| نوع C | فقط USB OTG |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3خروجی هدفون 5 میلی متری |
| RJ45 | رابط Ethernet |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265، اچ264، VC-1، VP8 و غیره، پشتیبانی تا 4K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| سایر | مشخصات |
| میکروفون | یک میکروفون |
| سخنران | 2*2W |
| زبان | چند زبانی |
| دمای کار | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| لوازم | مشخصات |
| آداپتور | آداپتور 12 ولت 1.5 آمپر |
| راهنمای کاربری | آره |
مجهز به پردازنده چهار هسته ای، این تبلت همه در یک، چند وظیفه و برنامه های مهم تجاری را به راحتی مدیریت می کند. رابط رابط لمس کننده پاسخگو، ناوبری بصری را امکان پذیر می کند.اجازه دادن به کارکنان برای دسترسی سریع به ابزارهای ضروری بدون وقفه.
سیستم عامل اندروید سازگاری گسترده ای با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی سازمانی را فراهم می کند و ادغام در جریان های کاری موجود را بدون مشکل و کارآمد می کند.
طراحی کامپکت اما قوی دستگاه تضمین می کند که آن را در برابر خواسته های عملیات تجاری روزانه تحمل می کند. فاکتور فرم دسکتاپ AIO آن از سناریوهای انتشار متعدد پشتیبانی می کند،اینکه آیا در یک پذیرایی نصب شده است، قرار داده شده در یک ایستگاه کاری دسکتاپ، یا در یک تنظیم نقطه فروش ادغام شده است.
گزینه های اتصال تبلت، از جمله WiFi و پشتیبانی اختیاری LAN، عملکرد شبکه پایدار را تضمین می کند، وقفه ها را کاهش می دهد و بهره وری عملیاتی را بهبود می بخشد.
برای کسب و کارهایی که به دنبال بهبود تجربه مشتری و ساده سازی جریان کار هستند، تبلت اندرویدی 10.1 اینچی RK3288 راه حل های عملی را ارائه می دهد.صفحه نمایش بزرگ و پاسخگویی بالا تعامل با مشتریان را ساده می کند، تسهیل همکاری کارکنان و تسریع روند تصمیم گیری.
مدیران فناوری اطلاعات از سهولت نگهداری، مصرف انرژی پایین و استفاده مقرون به صرفه آن قدردانی می کنند، که آن را برای مقیاس بندی در چندین ایستگاه کاری یا محل شعبه مناسب می کند.
سرمایه گذاری در این تبلت همه در یک تضمین می کند که تیم شما به فناوری قابل اعتماد دسترسی داشته باشد که از بهره وری، حرفه ای بودن و برتری عملیاتی پشتیبانی می کند.اینکه آیا برای مدیریت اتاق جلسات استفاده می شود یا خیر، خدمات مشتری، یا نمایش اطلاعات تعاملی،این تبلت یک راه حل پایدار و کارآمد برای کسب و کارهایی است که به دنبال مدرن سازی عملیات خود در حالی که حفظ هزینه های موثر هستند..
سازمان خود را با 10.1 اینچ RK3288 All-in-One Android Tablet تقویت کنید و کارهای روزمره را به تجربه های کارآمد و بدون درز تبدیل کنید.و انعطاف پذیری آن را به یک انتخاب هوشمند برای کاربران B2B با هدف بهبود گردش کار، تعاملات مشتری را افزایش می دهد و فضای کاری پیشرفته را حفظ می کند.