|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | WF8382T |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | کارتن 39x35x45.5cm 10 pcs/ctn |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، L/C ، T/T |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
در محیط های کاری دیجیتال و تجاری امروز که به سرعت در حال تکامل هستند، دستگاه های فشرده اما قدرتمند برای عملیات بدون درهم ضروری هستند.اين 8 اينچ تمام در يك اندرويد صفحه نمایش لمسي PC ارائه می دهد تعادل کامل از اندازه، عملکرد و اتصال متناسب با موارد استفاده B2B که در آن قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری ادغام بسیار مهم است.
طراحی شده با پردازنده RK3288، قابلیت های شبکه قوی از جمله PoE و RJ45، و یک صفحه لمسی ظرفیت پذیر،این دستگاه برای استفاده های مهم در دفاتر هوشمند طراحی شده، محیط های خرده فروشی، کنترل های صنعتی و کیوسک های تعاملی.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | RK3288 Quad core cortex A17، 1.6G |
| رم | 2GB |
| حافظه داخلی | 16GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 81 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمايش | مشخصات |
| پانل | پانل IPS LCD 8 اینچی |
| قطعنامه | 1280*800 |
| نسبت کنتراست | 800:1 |
| روشنایی | 280cd/m2 (دقیقه ای) |
| نسبت ابعاد | 16:10 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 10M/100M اترنت |
| بلوتوث | 4.0 |
| رابط | مشخصات |
| USB x 2 | میزبان USB |
| مایکرو USB | ميكرو USB OTG |
| HDMI | خروجی HDMI |
| RJ45 با POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at |
| جک برق | ورودی قدرت DC |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 4k |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | Jpeg |
| سایر | مشخصات |
| باتری | N/A |
| VESA | 75x75 میلی متر |
| سخنران | 2*1.5W |
| دوربین | N/A |
| زبان | چند زبانی |
| دمای کاری | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| کلید | قدرت/VOL+/VOL- |
| گواهینامه ها | CE/FCC/ROHS |
| لوازم | مشخصات |
| آداپتور | آداپتور 12 ولت 1.5 آمپر |
| راهنمای کاربری | آره |
اتریهات یکپارچه (RJ45) امکان اتصال ثابت سیم کشی را فراهم می کند، در حالی که پشتیبانی Power over Ethernet (PoE) نصب را با ارائه قدرت و شبکه از طریق یک کابل ساده می کند.این ویژگی پیچیدگی سیم کشی و هزینه های نصب را کاهش می دهد، به ویژه برای استفاده در مقیاس بزرگ ارزشمند است.
صفحه نمایش لمسی ظرفیت 8 اینچی تصاویر واضح و تعامل بدیهی را ارائه می دهد ، ایده آل برای محیط های محدود فضایی بدون به خطر انداختن تجربه کاربر.
مجهز به یک ورودی برق 12 ولت 1.5A در کنار PoE ، دستگاه می تواند با تنظیمات مختلف قدرت سازگار شود و سازگاری با زیرساخت های موجود را تضمین کند.
طراحی بدون فن و مسکن با دوام اجازه می دهد تا عملیات پایدار 24/7 در محیط های تجاری و صنعتی، به حداقل رساندن نیازهای نگهداری و به حداکثر رساندن زمان کار.
این کامپیوتر تمام در یک با صفحه لمسی طراحی شده است تا به صورت یکپارچه در محیط های مختلف حرفه ای قرار گیرد:
اثر فشرده آن و گزینه های اتصال متنوع آن را به یک انتخاب ترجیح داده شده برای یکپارچه سازان و طراحان سیستم با هدف بهینه سازی فضای و افزایش بهره وری عملیاتی تبدیل می کند.
ما می فهمیم که خریداران B2B به بیش از مشخصات محصول نیاز دارند. آنها به راه حل هایی نیاز دارند که قابلیت اطمینان فنی را با سهولت ادغام و پشتیبانی مداوم ترکیب کنند.این دستگاه با گزینه های سفارشی سازی حرفه ای OEM / ODM ارائه می شود، از جمله تنظیمات نرم افزار، نام تجاری سفارشی و برنامه های نصب شده برای تسریع جدول زمانی استقرار شما.
تیم پشتیبانی اختصاصی ما با مستندات فنی، رفع مشکلات از راه دور و ادغام نرم افزار کمک می کند، اطمینان حاصل کنید که پروژه شما در برنامه ریزی و بودجه باقی می ماند.
این دستگاه از سیستم عامل های MDM مبتنی بر اندروید برای مدیریت کارآمد ناوگان پشتیبانی می کند.ما خدمات سفارشی سازی جامع را متناسب با نیازهای شرکت شما ارائه می دهیم.
امروز با ما تماس بگیرید تا بدانید که چگونه این کامپیوتر با صفحه لمسی 8 اینچی اندروید می تواند عملیات شما را ساده کند، تعامل کاربر را بهبود بخشد و پیچیدگی استقرار را کاهش دهد.درخواست یک نقل قول و یا نمونه برای تجربه از دست خود را قابلیت های.