|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM or CNHOPESTAR |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | p215p |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 واحد |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 45*46*20cm |
| زمان تحویل: | 5 تا 7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
مانیتور کامپیوتر مشکی 21.5 اینچی فول اچ دی 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD
مانیتور کامپیوتر 21.5 اینچی فول اچ دی 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD با نور پس زمینه LED، مشکی
| اندازه پنل | مانیتور LED 21.5 اینچی |
| ناحیه نمایش | 476.64 (افقی) × 268.11 (عمودی)(میلی متر2) |
| رزولوشن استاندارد | 1920x1080 |
| تعداد رنگ | 16.7M |
| روشنایی | 350cd/m2 |
| زمان پاسخگویی | 5 میلی ثانیه |
| زاویه دید | افقی: 170 درجه |
| عمودی: 160 درجه | |
| نسبت کنتراست | 50000000:1 |
| کانکتور | VGA، HDMI، USB، AV، BNC، DVI (بر اساس تقاضا سفارشی شده) |
| فرکانس | 30~80KHz/60~75Hz |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه خارجی: 100 تا 240 ولت AC (DC 12 ولت) |
| بلندگو (اختیاری) | 2x2W |
| نصب (اختیاری) | 1) براکت های دیواری برای نصب روی دیوار، VESA 75 میلی متر و 100 میلی متر ارائه می شود |
| 2) پایه فلزی پایدار برای پشتیبانی از مانیتور ارائه می شود | |
| کنترل OSD | AUTO، +، POWER، -، MENU |
| روشنایی، نسبت کنتراست، تنظیم خودکار، موقعیت فاز، ساعت، زبان ها، عملکرد، نصب، بازنشانی |
فناوری Splendid Video Intelligence با بهبود رنگ، روشنایی، کنتراست و وضوح، عملکرد ویدئو و وفاداری تصویر را بهینه می کند؛
تصاویر جزئی
طراحی کاملاً جدید، ساده و زیبا، آزاد و رها. تمام سبک ها را می توان به تجهیزات مانیتور متصل کرد، لطفاً با اطمینان خرید کنید.
![]()
![]()
![]()
![]()