|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM or CNHOPESTAR |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | هاپ 156 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 واحد |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 53x10x31cm |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/P، T/T، Western Union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
[صفحه نمایش FHD 1080P IPS]: نمایشگر قابل حمل UPERFECT HDR با وضوح خیره کننده 1920 x 1080 و بازتولید رنگ عالی، تصویری زنده و تجربه تماشای واقعاً فراگیر را ارائه می دهد. صفحه نمایش قابل حمل 15.6 اینچی Full HD IPS زاویه دید کامل 178 درجه و فناوری Eye Care را ارائه می دهد که از خستگی چشم شما در استفاده طولانی مدت جلوگیری می کند. پنل با روکش مات و ضد تابش که اثر آینه ای ندارد، مناسب برای استفاده در داخل و خارج از منزل است.
[بلندگوی چهارگانه و قاب چرمی هوشمند]: این مانیتور قابل حمل HD با یک قاب محافظ تاشو هوشمند چرمی عرضه می شود که می تواند بر اساس قد کاربر و ارتفاع میز در زاویه مناسب تنظیم شود؛ و همچنین می تواند بر اساس نیاز شما در حالت استاندارد یا پرتره قرار گیرد. 4 بلندگوی داخلی تجربه صدای فراگیر و فراگیر را برای شما فراهم می کند.
پنل FHD و IPS 1080P: با وضوح بالا 1920 x 1080 و صفحه نمایش 15.6 اینچی فول اچ دی، مانیتور قابل حمل ما از فناوری HDR برای ارائه طیف دینامیکی بالا از رنگ و جزئیات تصویر پشتیبانی می کند، پنل LCD با فناوری صفحه سخت IPS عملکرد عالی در زمان پاسخگویی، نمایش تصاویر دینامیک با وضوح بالا و بازتولید دقیق رنگ، بهترین جلوه های بصری و تجربه تماشای را برای شما فراهم می کند.
قاب هوشمند و روش های شارژ: قاب هوشمند از چرم PU ساخته شده است تا محافظت عالی از کل مانیتور را فراهم کند و می توان آن را در موقعیت های مختلف تا کرد تا یک پایه ایجاد شود و سبک تماشای شما را بهبود بخشد. مجهز به آداپتور 5V/4A و کابل USB Type-C، نه تنها منبع تغذیه پایدار را برای شما فراهم می کند، بلکه می توانید برای عملکرد به پاوربانک نیز متصل شوید.
دستگاه های سازگار: پورت دوگانه Type-C و Mini HDMI را ارائه می دهد، مانیتور کامپیوتر با لپ تاپ، کامپیوتر، تی وی استیک، PS4، Xbox، سوییچ، تبلت، گوشی و مک و غیره سازگار است، شما می توانید به راحتی دستگاه ها را برای پخش ارائه های تجاری، ویدئوها، فیلم ها و بازی ها و غیره متصل کنید (توجه: مانیتور کامپیوتر دارای دو پورت Type-C است: یکی برای انتقال داده و دیگری برای شارژ)
| نوع پنل | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 15.6" |
| روشنایی | 350cd/m2 |
| وضوح (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| سطح پنل | ضد تابش |
| پنل لمسی | پنل لمسی |
| رابط | ورودی 1 | HDMI 2.0x1 برای ویدئو |
|---|---|---|
| ورودی 2 | TypeCx1 برای برق | |
| ورودی 3 | TypeCx1 برای ویدئو | |
| ورودی 4 | Micro USBx1 برای انتقال داده | |
| Type-C برای A/V و برق | بله؛ پورت TC سیگنال از آن پشتیبانی می کند |
باتری: 10000 میلی آمپر ساعت