|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM or CNHOPESTAR |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | 1241 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 واحد |
| قیمت: | Price can be negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | 63x15x50 |
| زمان تحویل: | 2-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/P، Western Union |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
| شماره مدل | 1241 |
| رنگ | مشکی |
| اندازه پنل | صفحه نمایش 12 اینچی TFT-LED با نور پس زمینه |
| اندازه پنل قابل مشاهده | 246.0(H)×184.5(V) |
| رزولوشن استاندارد | 1024x768 |
| تعداد رنگ | 16.2M |
| روشنایی | 350cd/m2 |
| زمان پاسخ | 5ms |
| زاویه دید | افقی: 170 درجه |
| عمودی: 160 درجه | |
| نسبت کنتراست | 50000000 :1 |
| کانکتور | VGA، HDMI، USB، AV، BNC |
| فرکانس | 30~80KHz/60~75Hz |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه خارجی: 100 تا 240 ولت AC (DC 12 ولت) |
| بلندگو (اختیاری) | 2x2W |
| نصب (اختیاری) | 1) براکت های دیواری برای نصب روی دیوار، VESA 75mm و 100mm ارائه می شود |
| 2) پایه فلزی پایدار برای پشتیبانی از مانیتور ارائه می شود | |
| کنترل OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| روشنایی، نسبت کنتراست، تنظیم خودکار، موقعیت فاز، ساعت، زبان ها، عملکرد، نصب، بازنشانی |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()