|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM or CNHOPESTAR |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | P215 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 واحد |
| قیمت: | usd 75 -80 /pcs |
| جزئیات بسته بندی: | 63x15x50 |
| زمان تحویل: | 5 تا 7 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
![]()
| اندازه پنل | مانیتور LED 19 اینچی 16:10 |
| ناحیه نمایش | 408.2×255.1(mm2) |
| وضوح استاندارد | 1440x900 |
| تعداد رنگ | 16.7M |
| روشنایی | 350cd/m2 |
| زمان پاسخ | 5ms |
| زاویه دید | افقی: 170 درجه |
| عمودی: 160 درجه | |
| نسبت کنتراست | 50000000 :1 |
| کانکتور | VGA، HDMI، USB، AV، BNC، DVI (بر اساس تقاضا سفارشی شده) |
| فرکانس | 30~80KHz/60~75Hz |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه خارجی: 100 تا 240 ولت AC (DC 12V) |
| بلندگو (اختیاری) | 2x2W |
| نصب (اختیاری) | 1) ارائه براکت های دیواری برای نصب روی دیوار، VESA 75mm و 100mm |
| 2) ارائه پایه فلزی پایدار برای پشتیبانی از مانیتور | |
| کنترل OSD | AUTO، +، POWER، -، MENU |
| روشنایی، نسبت کنتراست، تنظیم خودکار، موقعیت فاز، ساعت، زبان ها، عملکرد، نصب، بازنشانی |
تصاویر جزئی
![]()
طراحی کاملاً جدید، ساده و زیبا، آزاد و رها. تمام سبک ها را می توان به تجهیزات مانیتور متصل کرد، لطفاً با اطمینان خرید کنید.
![]()
![]()
![]()
![]()