|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | sr121t |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | $115.00 - $130.00 / Piece |
| جزئیات بسته بندی: | کارتن استاندارد برای رایانه لوحی Android 12 اینچی |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
یک سیستم POS حرفه ای نصب شده روی دیوار با یک تبلت اندرویدی 12.1 اینچی با صفحه لمسی ظرفیت 10 نقطه ای، طراحی شده برای برنامه های خرده فروشی و مهمان نوازی.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای RK3188، ساعت 1.6G |
| رم | 1GB |
| حافظه داخلی | 8GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 51 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمايش | مشخصات |
| پانل | 12صفحه نمایش LED 1 اینچ |
| قطعنامه | 1280*800 |
| منطقه فعال | 260 ((H) x 161mm ((V) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| نسبت کنتراست | 1000:1 |
| روشنایی | 300cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 10M/100M اترنت |
| بلوتوث | دندون آبی 40 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | کارت اس دی |
| USB x 3 | میزبان USB |
| مایکرو USB | ميكرو USB OTG |
| RJ45 | RJ45 |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره، پشتیبانی تا 1080p |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| سایر | مشخصات |
| باتری | 5000mAh/3.7V |
| VESA | 75x75 میلی متر |
| سخنران | 2*1.5W |
| دوربین | 2.0M/P، دوربين جلوي |
| دمای کار | 0 تا 50 درجه سانتیگراد |
| زبان | چند زبانی |
| لوازم | مشخصات |
| آداپتور | آداپتور، 12V/2A |
| راهنمای کاربری | آره |
Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd یک تولید کننده پیشرو از مانیتورهای LCD و LED در شنژن، چین است. به عنوان یک شرکت با تکنولوژی بالا، ما دارای R & D، کارخانه،بخش های بازاریابی و خدمات پس از فروشما متخصص در مانیتورهای LCD، مانیتورهای صفحه لمسی، مانیتورهای CCTV، مانیتورهای فریم باز و کامپیوترهای همه در یک از سال 2002 هستیم.
ما عضو سازمان تضمین تجارت هستیم با ما می توانید:
اطلاعات بيشتري در مورد خدمات تامين تجارت علي بابا ميخواي؟اینجا کلیک کنیدیا مستقیماً از ما بپرسید.