|
جزئیات محصول:
|
|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری: | OEM |
| گواهی: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| شماره مدل: | HP156 |
|
پرداخت:
|
|
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | یک قطعه |
| قیمت: | $195.00 - $226.00 / Piece |
| جزئیات بسته بندی: | صفحه نمایش LED تبلیغاتی 15.6 اینچی |
| قابلیت ارائه: | 50000 عدد/ماه |
کامپیوتر 15.6 اینچی بسیار نازک تمام در یک صفحه لمسی برای محیط های B2B طراحی شده است، طراحی ظریف را با قابلیت اطمینان درجه صنعتی ترکیب می کند.و اختیاری Power over Ethernet، این دستگاه عملکردی پایدار را برای خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی، تولید، مهمان نوازی و کاربردهای شرکتی ارائه می دهد.
یک صفحه نمایش لمسی با وضوح بالا، واحد کامپیوتری یکپارچه و اتصال متنوع را در یک پروفایل بسیار نازک واحد جمع می کند. ایده آل برای نصب دیوار، کاونتر، کیوسک یا اتاق کنترل است.
صفحه نمایش لمسی با وضوح بالا پاسخگویی دقیق لمسی ظرفیت را فراهم می کند و تعاملات سریع و دقیق را برای بهبود بهره وری عملیاتی امکان پذیر می کند.
با WiFi، RJ45 Ethernet و PoE اختیاری، به طور یکپارچه در شبکه های سازمانی موجود برای برنامه های ابری و انتقال داده در زمان واقعی ادغام می شود.
برای استفاده مستمر طراحی شده با مدیریت حرارتی بهینه و قطعات درجه صنعتی برای قابلیت اطمینان طولانی مدت.
| سیستم | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | RK3188، Octa-core cortex A53، 1.6G |
| رم | 1GB |
| حافظه داخلی | 8GB |
| سیستم عملیاتی | اندرويد 51 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمايش | مشخصات |
| پانل | 15پنل LCD ۶ اینچی |
| قطعنامه | 1920*1080 |
| منطقه فعال | 344.16 ((H) x 193.59mm ((V) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 |
| نسبت کنتراست | 500 |
| روشنایی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| شبکه | مشخصات |
| وای فای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 10M/100M اترنت |
| بلوتوث | بلوتوث 40 |
| رابط | مشخصات |
| اسلات کارت | کارت اس دی |
| USB | 3 x USB Host |
| RJ45 با POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| گوشي | 3گوشي.5 ميلي متر |
| پخش رسانه | مشخصات |
| فرمت ویدیو | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263، اچ264، VC1، RV و غیره (تا 1080p) |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | JPEG |
| لوازم | مشخصات |
| VESA | 100*100 میلی متر |
| سخنران | 2*2W |
| دوربین | 2.0M/P دوربین جلویی |
| دمای کار | 0 تا 50 درجه سانتیگراد |
| زبان | چند زبانی |
| آداپتور | 12V/3A |
| راهنمای کاربری | آره |