CE ROHS تایید شده Oem رستوران خرده فروشی صورتحساب چاپگر تماس POS دستگاه گشایش POS ترمینال دستگاه گشایش همه در یک سیستم POS
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| اندازه: | پانل LCD 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 ، دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16 گیگابایت |
| سیستم: | Android 7.1/10 |
| نام محصول: | قرص سفارش رستوران |
|---|---|
| ویژگی های خاص: | نرم افزار سفارش رستوران از پیش نصب شده، پشتیبانی چند زبانه، پوشش بادوام |
| گارانتی: | 1 سال |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| تایپ کنید: | تبلت اندرویدی L-شکل |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| ذخیره سازی: | 4 گیگابایت+64 گیگابایت |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| DisplaySize: | 15.6 اینچ |
| CPU: | چهار هسته ای Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| اسلات سیم کارت: | کارت 4G Flow |
| دوربین: | دوربین جلوی 2.0m/p |
|---|---|
| تولید پردازنده: | RK3288 |
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| صفحه نمایش لمسی: | 10 امتیاز لمس خازنی |
| حافظه داخلی: | 64 گیگابایت |
|---|---|
| باتری: | باتری قابل شارژ داخلی، تا 8 ساعت |
| زاویه دید: | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| قطعنامه: | 1920*1080 پیکسل |
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.5 گیگاهرتز |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| رابط شارژ: | دی سی |
| رابط محرک: | USB |
| دوربین: | دوربین جلو |
| کلمات کلیدی: | تبلت دیواری |
|---|---|
| میزبان USB: | میزبان USB 2.0 |
| اسلات سیم کارت: | کارت 4G Flow |
| اندازه نمایشگر: | 15.6 اینچ |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| گوشواره: | هدفون 3.5 میلی متری |
|---|---|
| قاب بیرونی: | قاب چوبی |
| نوع پردازنده: | RK3576/RK3588 هشت هسته ای |
| نصب کنید: | پایه دیواری VESA 75*75/100*100 |
| DisplaySize: | 32 اینچ |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش لمسی خازنی 15.6 اینچی همه در یک دستگاه POS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |