چاپگر حرارتی دو صفحه نمایش 14 اینچ همه در یک سیستم POS برای خرده فروشان
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| شماره مدل: | i9 pos همه در یک |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ ، 11.6inch 15inch 15.6inch اختیاری |
| CPU: | پردازنده دو هسته ای N2840 Dual-Thread 2.16GHz |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | پانل LCD 15.6 " |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3566 |
| سیستم عامل: | اندروید 11 |
| رابط: | USB / RJ45 / SD / هدفون |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |