تبلت اندروید پزشکی 13.3 اینچی با قابلیت نصب روی دیوار، صفحه لمسی، وای فای، 4G، POE، NFC و قابلیت تماس برای کلینیک و بیمارستان
| مواد: | فلز |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| PoE: | آره |
| کلمات کلیدی: | رایانه لوحی Android پزشکی |
| ظرفیت حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| مواد: | فلز |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| PoE: | آره |
| کلمات کلیدی: | رایانه لوحی Android پزشکی |
| ظرفیت حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
| تولید پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A171.6G ، RK3288 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| اندازه: | صفحه IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین دوچشمی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 ، RK3399 اختیاری |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| رابط درایو: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| تولید پردازنده: | صخره |
| قابلیت اتصال: | wi-fi ، دندان آبی |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280*800 |
| nfc: | حمایت |
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| نسبت کنتراست: | 800:1 |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |