تبلت اندروید 15.6 اینچی با قابلیت نصب روی دیوار، صفحه نمایش لمسی RK3576 برای مصارف تجاری
| اندازه: | تبلت 15.6 اینچی اندروید |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| اندازه: | تبلت 15.6 اینچی اندروید |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | اوک هسته ، A53،1.5 گرم |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | برنده شدن 10 |
| شماره مدل: | k17 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| صفحه عریض: | آره |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| نوع نمایش: | IPS |
| نوع: | مانیتور قابل حمل |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | میکرو USB |
| رابط درایو: | میکرو USB |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.4 / 15.6 / 18.5 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 /23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024 x 768،1920*1080،1024 x 768،1680 x 1050 |
| نوع رابط: | HDMI+VGA |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | IPS 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | VGA HDMI USB DC |
| نوع: | خازنی |
| اندازه صفحه نمایش: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |