350cd/M2 1080p 24 اینچ مانیتور بازی پی سی منحنی 144hz 1ms با پانل VA Freesync
| اندازه صفحه نمایش: | 24 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 24 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 21:9 |
| انحنا: | 1800 R |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 24 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
|---|---|
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| AMD: | پشتیبانی از G-Sync ، sync رایگان |
| تضمین: | سه سال |
| اندازه صفحه نمایش: | 24 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144/120 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 27 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 2560*1440 |
| نوع رابط: | HDMI، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 165 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | مانیتور بازی خمیده 27 اینچی |
|---|---|
| رنگ: | بالک و قرمز |
| قطعنامه: | 2560*1440/1920*1080 اختیاری |
| نوع رابط: | HDMI ، DP ، USB |
| نرخ بروزرسانی: | 165 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 27 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 2560*1440 |
| نوع رابط: | HDMI، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 165 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 34 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 3440*1440 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144 هرتز |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| قطعنامه: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| نسبت صفحه نمایش: | 16:9 |
| انحنا: | R3000 |
| نرخ بروزرسانی: | 1 میلی ثانیه |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| اندازه صفحه نمایش: | 49 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | بالک |
| قطعنامه: | 4K 3840x1080@144Hz / 5K 120Hz |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 144/120 هرتز |